دریافت قیمتها در تلگرام

سروش

فائو یا سازمان خواربار و کشاورزی ملل متحد

بورس جهانی شیکاگو

بورس جهانی شیکاگو

حدیث

طیور بهشت

جوجه فلکس

پروماک

مرغک

سیانس

 طیور بهشت

درباره ما

ایران زمین
طبیعتی شگرف
اسمان....کوه....جنگل....دریا
چنان چشم نواز که روح را جلا میدهد و سادگی و صفای زنان و مردانش چون خنکای نسیم ، نهال مهر در دل می نشاند. طبیعتی که گستره ای از نعمت های خداوند را بی دریغ در طبق اخلاص گذاشته و نه تنها اهالی خود بلکه تمامی اهل پاینده ایران را بهرمند ساخته است.
وحال چنان است که مردمانی از همین دیار با درایت و هوشیاری و بهره مندی از فن و دانش روز، گامی دیگر برای ایرانی آبادتر و پویاتر برداشته اند.!
  شرکت طیور بهشت ، در حاشیه جنگلهای شهرستان عباس آباد و کوههای کلاردشت ،در نزدیکی سواحل دریای خزر ، در زمینی به مساحت ۱۰۰ هکتار واقع شده است.


از آنجایی که شرایطِ سلامت و امنیتِ زیستیِ پرندگان از لحاظ فاصله ی مورد نیاز محدوده ی زمین مورد نظر با سایر مراکز شهری و مکانهای صنعتی ، موضوعی حائظ اهمیت است، این مسئله به شدت مورد توجه قرار گرفته است.
ظرفیت فارم های (1) و (2) شرکت طیور بهشت ، هر کدام، 50000 قطعه مرغ مولد میباشد.
 که ظرفیت هر کدام از این دو فارم ، تا 100000 قطعه مرغ مولد در حال افزایش میباشد و مجوزهای لازم در این زمینه نیز اخذ گردیده است.

مدیر عامل شرکت طیور بهشت جناب آقای مهرداد میزبان ، در سال 1378، با نظر به شرایط آب و هواییِ ویژه ی حاشیه دریای خزر ، تصمیم به راه اندازیِ مزارع پرورش مرغ مادر ، در استان مازندران نمود‌
 

در سال 1381 اولین تولیدات شرکت طیور بهشت به بازار عرضه شد و تا کنون باعث افتخار است که تولیدات این شرکت از لحاظ کیفی توانسته همواره رضایتِ مشتریان را به دنبال داشته باشد.
که این رضایت مندی مشتریان، از اهدلف اصلی شرکت بوده و خواهد بود.

شاین ذکر است، شرایطی که از جهات اصول بهداشتی و قرنطینه ای مزارع مرغ مادر باید رعایت شود در عالی ترین سطح ممکن طراحی شده است.
همچنین تهویه سالن ها و جمع آوری تخم مرغهای نطفه دار با شرایط بسیار ویژه انجام میشود.


 از آنجایی که تکمیل زنجیره تولید گوشت مرغ باکیفیت همواره از خواسته های شرکت طیور بهشت بوده است ، در سال 1390 تصمیم به ساخت کارخانه جوجه کشی با ماشین آلات پیشرفته و مدرن شرکت پیتر سایم بلژیک نموده، که قابلیت این ماشین ها تک سن بودن آنهاست .

 همچنین این کارخانه توانایی آن را خواهد داشت که زمان تولید جوجه ها را به یکدیگر بسیار نزدیک نماید
و ماشین های خریداری شده از توانایی های خاصی برخوردارند که قطعا بر روی کیفیت جوجه های تولیدی اثر خواهد داشت و همین مهم، آن را در تولید جوجه ی یکروزه، متمایز و برتر خواهد کرد.

لازم به ذکر است که کارخانه فوق در سال 1397 به بهره برداری خواهد رسید.

این شرکت مفتخر است، با حفظ کیفیت همکاری خود، با مدیران و کارگرانی با سابقه ی درخشان، متعهد و دلسوز، که از بدو تاسیس تا کنون همکاری داشته ، بتواند اندیشمندانه و قدرتمند ، گامهای بعدیِ خود را در تعالی و آبادانیِ این خاک زرخیز، همچنان نیک بردارد

تماس با ما

با ما در تماس باشید

دفتر فروش

اصفهان چهارراه توحید برج سایه طبقه ٦واحد١١

031-36275277

     031-36295042

 

دفتر مرکزی

مازندران ،عباس اباد ،اسب چین شرکت طیور بهشت

011-54652606

011-54652605

 

کارخانه جوجه کشی

تنکابن ، نشتارود ، جاده پارس نئوپان ، کارخانه جوجه کشی شرکت طیور بهشت

011-44460163

011-44460164

وب سایت  toyourbehesht.com

.

.