دریافت قیمتها در تلگرام

سروش

فائو یا سازمان خواربار و کشاورزی ملل متحد

بورس جهانی شیکاگو

بورس جهانی شیکاگو

جوجه کشی  طیور بهشت

حدیث

جوجه فلکس

پروماک

مرغک

طیوران ابزار

افرند توسکا

سیانس

بیکداچمن

پرند فید

آگهی

دانلود آهنگ

 سیستم حمل جوجه یک روزه

سیستم حمل جوجه یک روزه

سیستم حمل جوجه یک روزه
کانتینر های وی‍‍ژه همراه با تهویه برای حمل جوجه های یک روزه
شرکت هیرینگ طراحی ، ساخت و تعمیر و نگهداری دستگاههای حمل جوجه را عهده دار میباشد . حمل و نقل جوجه ها تحت شرایط مناسب و در یک مسافت طولانی با سیستم حمل و نقل هیرینگ که با تکنولوژی بسیار بالا ساخته میشود حقیقتی است که درباره آن صحبت میشود و بسیاری از شرکتهای اروپایی با انتخاب هوشیارانه و دقیق خود بر این مطلب تاکید دارند. 
هر دو گروه بیولوژیست ها و بنگاههای اقتصادی پرورش طیور از ما این درخواست را دارند که جوجه ها در مسافت طولانی و با شرایطی عالی حمل شوند.
هزینه حمل برای هر جوجه و صرفه اقتصادی انرژی لازم برای آن همزمان با یک همفکری و تشریک مساعی در سیستم حمل پیشنهادی ما در نظر گرفته شده است .
پوشش سیرکولاسیون هوا
هنگام حمل و نقل سیرکولاسیون هوا تمام فضای بار را بطور ثابت پوشش میدهد. Bodywork هیرینگ از دو سیستم منحصر بفرد سیرکولاسیون که در ارتباط با دمنده ها هستند استفاده می کند .
کارتن ها یا سبد های فوقانی از سیستم بالایی و طبقات زیرین از طریق سیستمی که در کف قرار گرفته و هوا از طریق منفذ های تهویه با فشار کافی به خارج پرتاب میشوند استفاده میکنند و هوای استفاده شده نیز از طریق سقف با فشار زیاد به خارج رانده میشود.
تکنولوژی بالای سیستم سرمایش و گرمایش
درجه حرارت پیوسته 27- 28 درجه سانتیگراد برای مسافت های کوتاه و طولانی فوق العاده مهم است. سیستم کاملا اتوماتیکی برای جوجه ها معرفی شده است و طی سالها آنرا توسعه داده ایم تا درجه حرارت ثابت و مطمئنی را در فضای بار داشته باشیم. درصورت لزوم میتوان عملکرد دستگاه و هوای داخل کابین را بدون مانع از طریق نمایشگرهای دیجیتالی کنترل و تنظیم نمود و یا از طریق کامپیوتر میتوان فاکتورهای سیستم کنترل هوا را از طریق جعبه فرمان (Siemens) اندازه گیری کرد. راند مان بالای عملکرد سیستم مشخصه بارز این سیستم است و با استفاده از تکنولوژی بالا در انتخاب یونیت مناسب برای کابین راننده و فضای بار هماهنگی ویژه ای ایجاد شده است و کامپیوتر به 4 زبان میتواند با   بهره بردار ارتباط برقرار نماید. هوای مناسب برای هر موجود زنده بستگی به سه عامل مهم دارد درجه حرارت ، رطوبت و شدت جریان هوا و به تنهایی نباید عامل حرارت را مد نظر داشت و به دو فاکتور دیگر توجهی نکرد بلکه ترکیب درست این سه عامل به نحوی که قابل کنترل نیز باشند شرایط مشخص و ویژه ای را برای حمل جوجه ها دربرخواهد داشت . حمل و نقل حرفه ای راهی است برای آنکه    فارم های پرورش مرغ همیشه و بدون نگرانی جوجه های سالم مورد نیاز را در اختیار داشته باشند.
حمل و نقل حیوانات زنده کوچک و مواد غذایی تازه
شرکت هیرینگ همینطور میتواند کانتینرهای ویژه برای حمل ماکیان ، تخم مرغ و حیوانات کوچک و همچنین کانتینر ویژه سرد خانه دار برای حمل و نقل مواد غذایی تازه را داشته باشد.